Adhesive Label

Adhesive Label

Do you want it, or you want it to be ready? Coated Labels, Vellum Labels, Thermal Labels, Transparent Labels and Opaque labels, including 40 types of adhesive labels are available. These types of labels are mainly sold in rolls in the market, but some also provide assorted sheets.
All of these label types have different types of glue. That's why Adhesive Label glue types are named according to the headlights.

Adhesive Label types that we produce as Etik Printing Inc. are as follows.

Acrylic Glue Adhesive Label
Hotmelt Glue Adhesive Label
Nonperm Glued Adhesive Label
Tire Glued Adhesive Label
Deepfreeze Glued Adhesive Label

 

...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

YAPIŞKANLI ETİKET

Etiketler ürünlerin paketlerinde güzel gözüken, resimli veya resimsiz ,yapışkanlı çoğunlukla renkli bir çeşit yapıştırıcılar olarak adlandırılırlar. Bu kendinden Yapışkan Etiket olarak adlandırılan etiketler , kendinden yapışkandır. Özel olarak bir marka sahibiyseniz, reklam amaçlı olarak bu etiketlerden kullanabilirsiniz. Kendi markanızı özel kutularda, üzerine hazırladığınız etiketleri yapıştırıp, satışa sunabilirsiniz. Ya da başka bir işletme sahibiyseniz bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hemen hemen her yerde kullanılan Yapışkan Etiket müşterilerin ilgi noktası olmuştur. Özel siparişler ile Bu ürünlerin basımı yapılmaktadır ve kıllanan müşterilerde memnundur.

Yapışkanlı Etiket ve Çeşitleri

 1.  Renkli, renksiz olarak özel ölçülerde basımı yapılmaktadır . Bu ürünlerin basımında özel basım makineleri kullanılır. Uygun ebatlarda ve ölçülerde tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir.
 2.  Yapışkan Etiket çeşitleri bakımından çok sayıda piyasada mevcuttur. Ve kullanımı çok fazladır.
 3.  Kendiliğinden yapışma özelliği sayesinde, istenilen bölgeye yapıştırılabilir ve uzun ömürlü olabilmektedirler.
 4.  Dış etkenlere karşı ısı su, nem , alkol gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdırlar.
 5.  Müşteriler için vazgeçilmez olan Yapışkan Etiket özellikle çocukların ilgisini çok fazla çekmektedir.
 6.  Evde dekorasyon ve süslemeler de özellikle bayanların tercihi olmaktadır. Güzel bir görünüme sahip olması, odalarda , dolaplarda kullanımı çoktur . Özellikle yapışkan etiket çeşitleri bakımından çok sayıda olduğundan , mutfağınızda komiklerde , buzdolabında ve bulaşık makinesi gibi çeşitli yerlerde bu ürünü kullanabilirsiniz.
 7.  Reklâm amaçlı olarak üreticiler ve satıcılar tarafından çok fazla tercih edilen etiketler, genellikle basılıp küçük yapıştırıcı olacak şekilde alışverişler sırasında sizlere verilerek , akılda kalma ve unutulmama açısından büyük bir öneme sahiptir.
 8.  Yapışkan Etiket istenilen boyutta ve ölçüde verilen siparişe göre uygun olarak verilebilir.
 9.  Özel tasarım ürünleri olarak bilinen bu ürünler özel maddelerden yapılır ve kuşe kağıda baskısı basılır.
 10.  Başımı yapılırken özel matbaa ve basım cihazları kullanılarak aynı dakikada basımı yapılmaktadır.

Yapışkanlı Etiket Fiyatları

 1.  Yapışkanlı Etiket piyasada çok fazla olarak üretildiğinden uygun fiyatlarda sipariş verilir.
 2.  Müşteriler için çoklu siparişlerde uygun fiyat teklifleri verilmekte ve uygun indirimler uygulanmaktadır. Müşterilere özel tasarım yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.