Chemical Product Labels

Chemical Product Labels

The chemical product label usually contains the ingredients, storage conditions, hazards (if any) and advertisement of the products. Chemical product labels are produced by choosing the adhesive type and the label type according to the chemical product to be used. It is used for chemical barrels and chemical drums. We produce chemical product labels in various sizes and specifications.

We serve you with labels in custom cut and custom sizes.

...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

KİMYASAL ÜRÜN ETİKETİ

Kimyasal ürünleri pek çoğunuz duymuşsunuzdur aslında. Kimyasal ürünler genellikle önemli sektörlerde kullanılmaktadır. Özellikle birebir kullandığınız, evlerinizde çoğu kez kullanılan boyalardan bahsedelim . Boyalar içerisinde belirli bileşenler olan karışımlardır. Çoğunlukla badana yada dış cephe boyasında kullanılır. Boya kullanımı yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir, boyanın nasıl kullanılacağı, güvenlik önlemleri, içeriği gibi bilgileri öğrenmek gerekir. Bu bilgiler boya kovalarının genellikle arka kısmında yapıştırılmış şekilde olan Kimyasal Ürün Etiketi içerisinde bulunur. Bu etiketler özel yapıma sahip , bilgi verici kâğıtlardır.

Kimyasal Ürün Etiketi ve Çeşitleri

  1.  Kimyasal ürün etiketi isminden de okunduğu gibi kimyasal ürünlerde kullanılmaktadır. Bu ürünler özel malzemeden yapılmış, suya , ısıya, neme , sürtünmelere ve birçok dış etmenlere karşı dayanıklıdırlar.
  2.  Kullanım alanları boyalar , özel üretilmiş hayvan zehirleri , patlayıcı ve yanıcı özelliği olan maddeler , çözeltiler, özel asitler, kimyasal variller, bitki ve hayvanlara kullanılan ilaçlar, bitkisel gübreler, temizlik ürünleri, parfüm ve benzeri ürünler ve birçok ürün üzerinde kimyasal ürün etiketi görmeniz mümkündür.
  3.  Etiketler özel olarak , baskılı veya baskısız, resimli veya resimsiz olarak istenilen ölçü ve boyutlarda üretimi basım yerlerinde yapılmaktadır.
  4.  Etiketler kimyasal malzemelerden zarar görmeyecek şekilde üretimi sağlanır. Kimyasal malzeme ağır olacağından , etiket malzemesi oldukça dayanıklıdır.
  5.  Soğuk ve sıcağa karşı oldukça duyarlı olan Kimyasal Ürün Etiketi birçok üretici tarafından sürekli tercih edilmektedir. Ve kullanma zorunluğu vardır.
  6.  Ürünlerin yapısını kağıt malzeme ve plastik malzeme oluşturmaktadır. İnsan sağlığına hiçbir şekilde zararlı etkileri yoktur , aksine insan sağlığının önemini anlatırlar.
  7.  Özel yapışkanı vardır, kolayca çıkmaz ve silinebilir yapıya sahiptir.
  8.  Üretimleri etiket üretimi yapılan işletmelerde üretilip, özel olarak tasarlanıp, müşteriye sunulmaktadır. Üretim öncesi verilen uygun ölçülere göre üretimi sağlanmaktadır .

Kimyasal Ürün Etiketi Fiyatları

 Kimyasal ürün kullanan çoğu firma tarafından talep edilen , bu etiket türünün fiyatları oldukça uygundur. Sipariş usulü çalışan firmalar ile bu etiketleri uygun fiyata talep edebilirsiniz. Sonucunda sizlerde memnun kalırsınız. Kimyasal Ürün Etiketi her zaman talep gören etiket türüdür.