Jewelry Label

Jewelry Label

Produced from PP Opaque materials Jewelry Label, Barcode printers can be printed and used with resin ribbon or wax resin ribbon. Jewelry Label The part that relates to the products can also be produced without adhesive.

Jewelry Label it is produced in different ways upon request. When printed, it is used by gluing rings, watches, bracelets and other materials.


...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

KUYUMCU ETİKETİ

Kuyumcu sektörü oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Özellikle de gelişen altın sektörüne bağlı olarak, sürekli tercih edilen, çok satışı yapılan sektörlerdir. Düğünlerde, altın günlerinde özellikle bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir, bu ürünleri almak isteyenler ölçüme göre ve ürün bilgisine göre almaktadırlar. Kuyumcu dükkânlarında daha çok Kuyumcu Etiketi kullanılmaktadır. Bu etiketler genelde yüzüklerde kullanılmaktadır. Etiketler istenilen ölçüde ve boyutlarda istenilen şekilde üretimi, basım firmaları tarafından yapılmaktadır. Çok tercih edilen bir üründür.

Kuyumcu Etiketi ve Çeşitleri

  1.  Kuyumcu Etiketi, özel olarak tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir. Kendiliğinden yapışma özelliğine sahiptirler. Özel yapışkan malzeme kullanılarak yapılan, bu etiketler genellikle parlak yapıda olmaktadırlar.
  2.  Uzun sure kuyumcu raflarında duran bu etiketler, kararma veya sararma yapmazlar. Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen ürünler arasındadırlar.
  3.  Kuyumcu Etiketi, farklı renk ve özellikte olabilir, kuyumcu firmaların istekleri doğrultusunda, başka çeşitlerde de üretimi yapılmaktadır.
  4.  Yüzüklerde kullanımı oldukça yoğun, olan bu ürün etiket bazında, bilgilendirme amaçlı olarak kullanılır.
  5.  Yüzük ölçüsü, yüzüğe ait barkod numarası, ürün ismi veya reklamı, ürünün gramı, ürünün özellikleri, ürünün yapısı, taşlı olup olmadığı gibi çoğu bilgiye, kuyumcu etiketi tarafından ulaşılmaktadır. Bu etiketler ile ürünler için gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
  6.  Yüzük almaya gittiğinizde veya bir hediye almak istediğinizde bu etiketler sayesinde parmak ölçüsüne göre doğru tercihler yapabilirsiniz.
  7.  Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen etiket türüdür. Suya, ısıya, neme, sürtünmeye ve daha birçok dış etkiye karşı oldukça sağlamdır.
  8.  Bu etiketler opak veya mat, çoğunlukla kuşe etiket çeşidi olarak bilinmektedir. Kuyumcu etiketi plâstik bazlı veya kâğıt malzemeden üretilmiş etiket çeşididir.
  9.  Gümüş, şeffaf, beyaz, altın gibi renklerde, uzun ince şekilde kâğıt malzemeden oluşurlar.

Kuyumcu Etiketi Fiyatları

Piyasada çok sayıda kullanılmaktadır. Her kuyumcu firmasına göre özel siparişlerle üretilen Kuyumcu Etiketi uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır. Ve müşteriler tarafından sürekli tercih edilmektedir. Kuyumcu etiketleri aynı zamanda gram bilgisi altın oran bilgisi içermektedir. Bu bilgilerin olmadığı kuyumcu etiketleri güvenirlik oluşturmaz.


Kuyumcu etiketi - Takı Etiketi Uygulamaları