Libra Label

Libra Label

Libra Labels; Market Label, Greengrocer label, Libra Label, Deli Label is a type of label used by many trades. It is produced in accordance with the scales printed by Thermal Printing method. These labels, also known as scales roll and thermal scales labels, have a certain shelf life and are therefore suitable for use in fast-moving consumer goods.  Libra Label They are preferred as eco thermal and laminated thermal labels because they are used in the sale of fast-moving consumer goods.

Eco thermal label is a type of label with a maximum shelf life of 6-12 months. It starts to darken if it encounters any external factor. For this reason, the conditions of use must be met and maintained in accordance with these conditions. Laminated thermal, on the other hand, appears to have a better quality if faced with the Eco thermal label, which has a longer shelf life than the eco thermal label. It is produced by lamination coating on the thermal label, which also forms a protection. Shelf life can be up to 1 year if the conditions of use are met.
As Etike Basim AS, we produce printed and unprinted scales labels for scales of different sizes and specifications. Libra labels; It can be used on all scales with thermal printing function.

...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

TERAZİ ETİKETİ

Terazi üzerindeki ürün hakkında bilgilerin yazdığı Terazi Etiketi günümüzde tüm market ve manavlarda kullanılmaya başlanmış bir etikettir. Tüketimin giderek arttığı, büyük market ve manavların çoğaldığı günümüzde bizlerin işlemlerini kolaylaştırır. Ayrıntılı biçimde terazi etiketinin kullanım alanlarını inceleyelim.

Terazi Etiketi Neden Kullanılır?

 1. - Resimli ve dokunmatik kasalara uyumlu olup ürünün hızlı satış özelliği kazanmasını sağlar.
 2. - İşlemlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.
 3. - Tanımladığınız ürünleri barkod numaralarına, adlarına ve cinslerine göre sıralayabilir.
 4. - Tüm barkod yazıcıları ile uyumluluk gösterebilmektedirler.
 5. - Günlük işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlarlar.
 6. - Ürün hakkında karışıklık olmasını önler.
 7. - Alıcıyada satıcıyıda büyük kolaylık sağlar.

Terazi Etiketinin Çeşitleri Nelerdir?

 1. - Etiket çeşitleri olarak ikiye ayrılan terazi etiketler baskılı ve baskısız olarak incelenmektedir.
 2. - Baskılı terazi etiketleri: Daha önceden doldurulmuş ve kullanıma hazırlanmış terazi etiket türüdür.
 3. - Baskısız terazi etiketi: Kullanılacağı zaman doldurulan üzeri boş olan terzi etiket türüdür.

Üretim Şekline Göre Ayrılan Terazi Etiketleri Nelerdir?

 1. - Termal terazi etiketi: maksimum 6-12 ay raf ömrü bulunan bir etiket çeşididir. Herhangi bir dış etmen ile karşılaştığı takdirde kararmaya başlar. Bu sebepten dolayı kullanım şartları sağlanır ve bu şartlara uygun bir şekilde muhafaza edilir.
 2. - Lamine terazi etiketi: raf ömrü termal terazi etiketine göre daha uzun olan bir etiket olan termal terazi etiketi ile karşılaşma yapıldığı takdirde daha kaliteli bir yapısı olduğu gözükmektedir. Termal terazi etiketinin üzerine laminasyon kaplanarak üretilmektedir. Buda kaplama da bir koruma oluşturmaktadır. Raf ömrü kullanım şartları sağlandığı takdirde 1 yılı bulabilmektedir.

Terazi Etiketleri Nerelerde Kullanılır?

 1. - Manavlar,
 2. - Marketler,
 3. - Şarküteri reyonları,
 4. - Kuruyemişçiler,
 5. - Pazar’lar, etiketlerin kullanım alanlarındandır.

Günümüzde tüketim bir hayli artma gösterdiği için market ve manavların en çok ihtiyaç duyduğu uygunluğuyla ön plana çıkan etiket fiyatları satışların çok sayıda artmasını sağlamıştır. Karışıklıkları önleme, ürün hakkında bizlere detaylı Bilgi verip, ürünlerin sisteme kolay bir biçimde geçirilmesini sağlarlar.

Terazi Etiket Fiyatları

Terazi Etiket fiyatları gayet uygundur. Belirli siparişlerde kargoların bedavaya gelme ihtimali vardır. Uygun fiyatlarla terazi etiketlerine sahip olabilirsiniz.