Roll Label

Roll Label

Regardless of your industry and product, it is the label that draws attention first by the customer. Throughout the shelf life of your products, it is important to use quality labels to best represent your brand and company. For this purpose, label raw material, adhesive type and print quality come into prominence.
According to the product, packaging and presentation conditions, we should choose one of the raw materials of paper or plastic based label. Choosing the right type of glue suitable for the substrate and ambient conditions on which the label will adhere ensures the best adhesion of the label throughout the shelf life, avoiding unwanted situations.
According to the order quantity and label feature, we determine the most suitable letterpress, digital and flexo printing options for you and produce your labels as roll with high quality printing and vivid colors.
These labels, called roll labels, are produced for barcode printers; custom cut labels. Roll Label coated, eco thermal, laminated thermal, such as paper-based or matt pp, opaque pp, silvermat can be plastic-based. You can supply these labels in rolls, in any size and quantity you want. If desired, extra applications such as gilding, cellophane, lacquer on the label will make it look more attractive.

 

...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

RULO ETİKET

Piyasada gelişen üretim sektörü ile beraber gıda malzemeleri, tekstil ürünleri, elektronik eşyalar, medikal ürünlere ihtiyaç artmaktadır. Bu artan ihtiyaç taleplerine dayalı olarak ürünlerin bilgilendirilme, fiyat , özellikleri, barkod ve seri kodlarını içeren ürünlerin satışını yardımcı olan etiketlere de ihtiyaç artmıştır. Piyasada her türde etiket mevcuttur. Her bir etiketin ürün özelliklerine göre kullanımı vardır. Tüm etiketleri kapsayan Rulo Etiket her etiketi kapsar ve etiketlerin rulo hale gelmesini sağlar. Böylelikle etiketler daha düzenli ve daha kullanılabilir halde olacaktır. Bu etiketler barkod makinesi yada yazıcılar aracılığı ile kullanılmaktadırlar.

Rulo etiket ve Çeşitleri

  1. Rulo Etiket baskılı veya baskısız olabilir. Özel makinelerde ve matbaalarda üretimi yapılmaktadır. Bu etiketler parlak , mat , yapışkanlı, yapışkanı olmayan , resimli veya resimsiz, metal görünümlü , plastik gibi özelliklere sahiptir. Riko şekline getirilmişlerdir, kullanımı oldukça kolaydır.
  2.  Terazilerde ve barkod yazılımlarında kolay kullanım sağlarlar.
  3.  40 çeşit rulo etiket mevcuttur. Her biri istenilen ölçü ve boyutlarda basımı yapılmaktadır.
  4.  Kalibrasyon etiketi, yerli üretim etiketi infüzyon etiketi, barkod etiketleri , ayakkabı etiketi , baskılı etiket, termal etiket , eco termal etiket, lamine termal etiket , dipfriz etiket , beden etiket, bobin etiket, cam etiketi , floresan etiket , karton termal etiket, farma etiket , hazır etiket ,kontrol etiketi , laboratuvar etiketi ve buna benzer çok sayıda etiket çeşidi vardır.
  5.  Herhangi bir ölçü sayısı yoktur , istenilen ölçülerde basılabilir.
  6.  Örneğin market sektöründe sürekli barkod sistemi kullanılmaktadır. Ürünler barkod sistemi ile beraber rulo etiket kapsamı altında basılarak ürünlere yapıştırılır. Kolay kullanımı vardır. Fiyat bilgisi, barkod numarası , seri numarası gibi bilgiler ile raflara konulur , çoğunlukla ürün üzerinde yer alır. Ve kasa sisteminde barkod sisteminden geçerek, müşteriler acısından da rahat kolaylık sağlamaktadır.

Rulo Etiket Fiyatları

Rulo Etiket ürünleri, çeşitlerine ,boyutlarına ve diğer özelliklere göre özel baskı firmalarında üretimi sağlanmaktadır. Bu etiketler uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır, siparişe göre toplu alımlarda uygun olarak indirim yapılmaktadır.