Unprinted Label

Unprinted Label

Unprinted Label, plastic and paper labels produced in the desired size barcode labels, barcode printers can be printed with the option of thermal or direct thermal printing. Barcode label, mostly Unprinted Label however, if desired, emblems, etc., which are fixed outside the area to be printed with the barcode printer. Prints can be made during production.

Barcode labels, which are used in almost every sector, vary according to the usage area and need. Therefore, the right type of plastic or paper label should be preferred for a smooth label solution.

Barcode labels can be printed with almost all barcode writings. Ribbons are not used for printing barcode labels with thermal properties. For non-thermal labels, the right ribbon preference over the label surface is important. Wax ribbon is mostly used for paper label, Wax / Resin ribon or Resin ribon should be preferred for plastic based labels.

We will be happy to meet you for more information about printed and unprinted barcode labels

 

...

Additional Features

Special labels for surface and adhesive

...

Printing Options

Ribbon printing

...

Quick Support

Phone support related to your label preference

BASKISIZ ETİKET

Üzerine yapıştırıldığı ürün hakkında bilgi veren Baskısız Etiketler, ürün hakkında Bilgi sahibi olmak, ürünleri kolay bir şekilde sisteme geçirmek için kullanılır. Baskısız etiketleri ayrıntılı bir biçimde inceleyelim.

Baskısız etiketlerin Çeşitleri Nelerdir?

 1. - Silvermat etiket: Hem sıcaklığa hem de soğuğa dayanıklı yapışkanlı lastik benzeri etikettir. Firma demirbaşlarının etiketleme işinde kullanılmak üzere üretilmektedir.
 2. - Mat polipropilen etiketi: Yüzey olarak mat görünen kâğıt gibi benzeri durumlarda kullanılmayan yerlerde, kullanılan plastik etiketlerdir.
 3. - Faystre etiket: Kâğıt benzeri ürün Takımından olan baskısız etiketler bu tipde metalik gri renginden olan, üst tarafı kuşe kâğıdı kaplamalı olarak üretilir.
 4. - Güvenlik etiketi: Ribon türü baskıya uygun ve kırılgan olan, özel bir etiketin hammaddesidir. Kırılgan olduğundan yapışık olduğu yerden çıkarılması durumunda küçük parçalar halinde dağılır. Genel olarak bilgisayar dahil tüm elektronik ürünlerde tamir amacıyla garantinin takip edilmesi içindir.
 5. - Opak polietilen: Plastik benzeri etiket türü olup esnek yapıya sahiptir. Bu sebeple nem, ışık ve ısı gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığını artırır. Baskısız etiketler neden sağlık sektöründe tercih edilir?
 6. - Plastik bazlı olup hafifi yapışkanlı olmaları tercih edilme sebebidir - Kullanım süreleri yeterli seviyede olduğu için sağlık sektöründe Baskısız Etiketler tercih edilir.
 7. - Genel olarak kimyasal madde ürünlerinde kullanılır.
 8. - Maliyet olarak uyguluğa sahip Etiket Fiyatları arasında olması.
 9. - İlaç etiketi: Daha önceleri ilaç kutuların üzerinde kişinin ilaç kullanım şekillerini gösteren etiket türüdür.
 10. - Lazer baskısız etiket: Yaprak biçiminde üretilen etiket yapısına sahip olan lazer etiket, barkod yazıcı dışında masaüstü yazıcı ve fotokopi makinalarında baskı yapmak amacıyla kullanılır.

Baskısız etiketler hangi alanlarda kullanılır?

 1. - İlaç ve sağlık sektörü
 2. - Bakliyatgillerin üzerlerinde
 3. - Otogalerilerde
 4. - Kırtasiyelerde
 5. - Kıyafet mağazalarında Birçok alanda hafif yapıştırıcılığı, üzerini kendimizin doldurması, baskıya müsait olması ve kullanışlı olmasından dolayı sıkça tercih ettiğimiz Etiket Çeşitleri sağlıkta ve eğitimde talebin gün geçtikçe artmasıyla ilerlemekte olan bir etiket türleri arasında yer alır.

Baskısız Etiket Fiyatları

Baskısız etiket fiyatları baskılı etiketlere göre daha uygundur. Toptan siparişler her zaman daha uygun olduğu için baskısız etiket alırken toptan sipariş vermek daha uygun fiyatlı olacaktır. Firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz.